• prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta

Canon Speedlite 470EX-AI

Canon Speedlite 470EX-AI
Duomenys gali keistis apie tai nepranešant.
Gamintojas(?) Canon
Tipas
Prekės kodai

03041KVG --

Duomenys gali keistis apie tai nepranešant.

Platus aprašymas

Nauja Speedlite 470EX-Al blykstė yra pagaminta taip kad pakeistu jūsų mąstymą apie fotoapratų blykstes.

Pirmoji pasaulyje turinti AI Bounce funkcija (Auto Intelligent), speedlite 470EX-AI gali automatiškai apskaičuoti atstumą iki jūsu fotografuojamo objekto, taip pat iki lubų, kad galėtų apskaičiuoti optimaliausią kampą jūsų trokštamiems rezultatams. Taip, ši blykstės galvutė sukinėjasi keliomis kryptimis, kad apskaičiuotų idealiausią blykstės kampą, kol jūs tiesiog stebite kaip ji dirba. Speedlite 470EX-AI taip pat gali išlaikyti apibrėžta blykstės kampą kol keičiama tarp horizontalios ir vertikalios kompozicijos. 

canon 470EX ai 

Be to, jis gali pasigirti galingu didžiausiu kreipiamuoju skaičiumi 47 (154 pėdos / 47 m) esant ISO 100, didinimo blykstės galvutė ir daugybė universalios ir galingos blykstės fotografavimo funkcijų. Speedlite 470EX-AI turi platų blykstės paskirstimo ploti 17-105mm.

Tai yra pakankamai platu paskirstyti šviesa į visus kompozicijos kampus, netgi kai yra pasirinktas plačiakampis lęšis, pakankamai galingas apšviesti subjektus kurie nėra tiesiogiai prieš kameros objektyva. Įmontuotas platus skydas lengvai suteikia net daugiau išsklaidytos šviesos paskirstymo židinio nuotoliu 14 mm (35mm pilno kadro jutikliu) sumažina netolygų apšvietimą netgi kompozicijos kampuose. 

Speedlite 470EX-AI yra sukurtas padeti fotoaparatui pasiekti stipru fokusavimo lygi netgi, kai AF systema gali susidurti su sunkumais. Su numatytąja infraraudonųjų spindulių sistema,speedlite 470EX-AI skleidžia stabilius infraraudonuosius spindulius į subjektą net pašokimo metu.

Tai leidžia išgauti skaidrų AF naudojant 19 fotoaparato AF taškų. Kai pasirinktas AF taškas yra prie nuotraukos krašto, Speedlite 470EX-AI gali skleisti nutrūkstamas serijas blyksnių, kurios apšviečia visa kadrą, padedantis užtikrinti ryškia ir sutampančia šviesą visoje kompozicijoje.

 

 

Video apžvalga

Video apžvalgų kol kas nėra

Nuorodos į apžvalgas

Nuorodų į apžvalgas kol kas nėra

Jūsų įvertinimas

Prekę vertinti galite spausdami ant žemiau pateiktų žvaigždučių.
Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Pažymėkite: *

* - pažymėti laukai būtini

Palikti pirkėjų komentarai (0)

Komentarų kol kas nėra. Būk pirmas!
Puslapis 0 iš 0(Rezultatų: 0)