• prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta

DJI Mavic 2 Zoom Drone

DJI Mavic 2 Zoom Drone
Duomenys gali keistis apie tai nepranešant.
Gamintojas(?) DJI
Prekės kodai

31677RME CP.MA.00000014.01 695826517445 190021320567 6958265174452

Duomenys gali keistis apie tai nepranešant.

Platus aprašymas

Mavic 2 Zoom

"Apginkluotas" 1/2.3 colių 12 milijonų taškų jutiklis su 4x priartinimu, įskaitant 2x optinį priartinimą (24-48mm) Mavic 2 Zoom yra kurtas galvojant apie dinaminę perspektyvą, fotografuokite ir filmuokite viską nuo plataus kampo iki vidutinio židinio nuotolio dar kūrybingesnėms nuotraukoms, 

Ekspresyvesnės vidutinio nuotolio nuotraukos ir vaizdo įrašai.

48mm nustatymas pakeičia aplinkos perspektyvą, taip ištobulindami parallax efektą klasikiniam kinematografiniam vaizdui. 

Nesijaudinkite, jei objektas per toli

Kuomet pasirenkamas Full HD vaizdo įrašo režimas, 4X lossless zoom leidžia iš arčiau pažiūrėti į toli esančius subjektus. Ši funkcija taip pat leidžia saugiu atstumu stebėti pastatus, automobilius, gyvūnus ar žmones.
mavic 2 zoom 

Greitas ir tikslus fokusavimas

Hibridinis automatinis fokusavimas Mavic 2 Zoom sukuria fazės ir kontresto aptikimą dar geresniam fokusavimo tikslumui su 40% greitesniu fokusavimo greičiu. Fokusavimas nesusigadina net intensyviai priartinant ar atitolinant vaizdą. 

Pritraukimas skrydžio metu

Priartinimo varikliukas yra naujiena Mavic 2 Zoom drone, jis sukuria nematytą perspektyvą ir yra pilnai integruotas drone. Jis automatiškai reguliuoja fokusavimą, kuomet dronas juda ir sukuria intensyvumą jūsų vaizdo įraše. 

Super rezoliucijos nuotraukos

Mavic 2 Zoom taip pat turi ir superrezoliucijos režimą. Kuomet fotografuojama su 24mm židinio nuotoliu, dronas suforografuoja 9nuotraukas ir jas sujungia į vieną galingą 48 megapikselių superrezoliucijos nuotrauką. Lyginant su įprastinėmis panoramomis, superraiškos nuotraukos išsaugo originalų vaizdą ir išlaiko daug tikslesnę kompoziciją. 
 

Video apžvalga

Video apžvalgų kol kas nėra

Nuorodos į apžvalgas

Nuorodų į apžvalgas kol kas nėra

Pažymėkite: *

* - pažymėti laukai būtini

Palikti pirkėjų komentarai (0)

Komentarų kol kas nėra. Būk pirmas!
Puslapis 0 iš 0(Rezultatų: 0)