• prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta

Sisteminis fotoaparatas OLYMPUS OM-D E-M5 Mark II body (Juodas)

Sisteminis fotoaparatas OLYMPUS OM-D E-M5 Mark II body (Juodas)
Duomenys gali keistis apie tai nepranešant.
Gamintojas(?) Olympus
Prekės kodai

00991KVG V207040BE000 050332189171 4545350048273

Duomenys gali keistis apie tai nepranešant.

Platus aprašymas

Olympus E-M5 Mark II sisteminis fotoaparatas


Ryškus kadras su galingiausia pasaulyje stabilizavimo sistema. Puikiai tinka užfiksuoti aukščiausios kokybės nuotraukas ar filmus esant prastam apšvietimui. 5 ašių stabilizavimo sistema leidžia fotografuoti net ir neturint po ranka trikojo. Sukiokite, judinkite fotoaparatą, vaizdas vistiek išliks ryškus ir kontrastingas.


Įamžinkite bet kokias perspektyvas. Liečiamas LCD ekranas gali būti pasukamas bet kokiu kampu, todėl galite nevaržomai ieškoti kitokių perspektyvų. Taip pat LCD ekranėlyje galima valdyti garso lygį, koduoti laiką ir kt.


Padidinkite raišką. Kai tenka užfiksuoti smulkias detales, didesnė raiška yra geriau, todėl Olympus E-M5 Mark II fotoaparatas turi itin didelės raiškos - 40 MP režimą. Naudojant šį režimą yra užfiksuojami aštuoni kadrai iš eilės ir sujungiami į vieną. Tai idealiai tinka fotografuoti meno kūrinius, kraštovaizdžius.

 

olympus mark 2
 

Fotografuokite nuotoliniu būdu be jokių laidų. Olympus E-M5 Mark II fotoaparate integruotas WiFi ryšys, kurio dėka galima fotoaparatą valdyti nuotoliniu būdu be jokių laidų. Nuotoliniu būdu galite valdyti diafragmą, išlaikymą ir kitus nustatymus. Su Olympus image Share programėle savo sukurtomis nuotraukomis galite pasidalinti akimirksniu.


Didelė objektyvų įvairovė. Olympus E-M5 Mark II fotoaparate naudojami “Micro Four Thirds” objektyvai, todėl platus jų pasirinkimas visada padės išsirinkti tinkamiausią. Olympus turi daugiau nei 40 skirtingų šios jungties objektyvų.


Pažintinis video apie Olympus E-M5 Mark II sisteminį fotoaparatą:

 

Video apžvalga

Video apžvalgų kol kas nėra

Nuorodos į apžvalgas

Nuorodų į apžvalgas kol kas nėra

Jūsų įvertinimas

Prekę vertinti galite spausdami ant žemiau pateiktų žvaigždučių.
Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Pažymėkite: *

* - pažymėti laukai būtini

Palikti pirkėjų komentarai (0)

Komentarų kol kas nėra. Būk pirmas!
Puslapis 0 iš 0(Rezultatų: 0)