• prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta

PANASONIC HC-MDH3E

PANASONIC HC-MDH3E
Duomenys gali keistis apie tai nepranešant.
Gamintojas(?) Panasonic
  Tipas
  Spalva
Prekės kodai

02967KVG 502523287701

Duomenys gali keistis apie tai nepranešant.

Platus aprašymas

Panasonic HC-MDH3E - rimtas įrankis rimtam filmuotojui 

Konstrukcija su peties atrama 

Stabilų filmavimą pasidėjus ant peties užtikrina gerai subalansuota konstrukcija su didele rankena ir transfokavimo svirtimi, be to, didelio skersmens rankinio reguliavimo žiedas užtikrina sklandų, patogų valdymą. Efektyviai išdėstyti naudotojo mygtukai ir jungikliai užtikrina paprastą tiesioginį valdymą.

Vaizdo tonas

Galite lengvai atlikti du vaizdo kokybės nustatymus pagal savo pageidavimus. Kai vietoje standartinio nustatymo pasirenkate ryškų, gama reikšmė kompensuojama dideliu kontrastiškumu, spalvų matrica pasidaro gyvesnė, o taikoma ryškumo parinktis pagerina aiškumą ir perteikia ryškų vaizdą. 

Integruotas LED apšvietimas

LED lemputė yra itin ryški (300 lx 1 metro atstumu), todėl galėsite patikimai fotografuoti esant silpnam apšvietimui. Be to, pridedamas išsklaidantis filtras, kuris išsklaido ir sušvelnina šviesą.

Dvigubas SD kortelių lizdas

Įrašymo vienu metu funkcija įrašo tuos pačius duomenis į abi korteles. Kai pirmoji kortelė užpildyta, perjungiamo įrašymo funkcija automatiškai pradeda rašyti į antrą kortelę. Naudojant keitimo neišjungus funkciją galima keisti kortelę filmuojant, todėl įrašytas korteles galima pakeisti tuščiomis ir filmuoti nepertraukiamai (failas padalijamas 10 valandų intervalais). 

5 ašių HIBRIDINIS O.I.S.+

Patobulintajam hibridiniam optiniam vaizdo stabilizavimui naudojamas penkių ašių taisymo mechanizmas, kuris tiksliai pašalina dėl sujudinimų atsiradusį liejimą - nesvarbu, ar filmuojate plačiakampiu režimu, ar pasirinkę didelį priartinimo nustatymą. Tai leidžia užfiksuoti ryškius ir aiškius vaizdus beveik bet kokiomis sąlygomis.

Optinis 20 kartų priartinimas

20 kartų optiškai priartinantis objektyvas su 4 pavarų objektyvo sistema apima diapazoną nuo 29,5 mm plačiakampio iki 612 mm priartinimo. Pavaros diapazonai sumažinti valdant kiekvieną iš keturių objektyvo grupių atskirai, todėl užtikrinama aukšta vaizdo kokybė ir galingas priartinimas kompaktišku ir greitu objektyvo mechanizmu.

Puikūs vaizdo įrašai silpnoje šviesoje

Didelis 1/3,1 colio (1/3.1 tipo) MOS jutiklis fiksuoja puikius, aukštos kokybės vaizdus esant silpnam apšvietimui. Vadinasi, scenas ir objektus galėsite užfiksuoti puikiuose vaizdo įrašuose be triukšmo įvairiomis sąlygomis ir bet kokiomis aplinkybėmis, įskaitant atvejus, kai filmuojama patalpoje ar naktį 

 

Video apžvalga

Video apžvalgų kol kas nėra

Nuorodos į apžvalgas

Nuorodų į apžvalgas kol kas nėra

Pažymėkite: *

* - pažymėti laukai būtini

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų kol kas nėra. Būk pirmas!
Puslapis 0 iš 0(Rezultatų: 0)
    Deja, nuotraukų pavyzdžių dar nėra. Turite nuotraukų su šiuo prietaisu? Pasidalinkite