• prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta

Pentax K-1 Body

Pentax K-1 Body
Prekyboje:
Yra
Kodas:
00148KVG
Pratęsta garantija:
1699.99
Duomenys gali keistis apie tai nepranešant.
Charakteristika
  Gamintojas(?) Pentax
  Išlaikymas 1/8000 - 30sek.
  Spalva
Prekės kodai

00148KVG 027075294974

Duomenys gali keistis apie tai nepranešant.

Platus aprašymas

Pentax K-1 - nauja karta, naujas lygis

Aukšta raiška, geras vaiso perteikimas su maždaug 36.4 mln taškų. Pilno kadro veidrodinis fotoaparatas, kuris turi pribloškiančią kokybę už fotografams prieinamą kainą.

Daug originalumo

Atmetus jutiklį visi kiti parametrai yra originalūs Pentax su gamyklos kurtomis technologijomis, kurias pavyko sutalpinti į tvirtą ir aplinkos sąlygoms atsparų korpusą. 

Naujai kurtas 14-bitų Prime IV procesorius ženkliai pagreitina darbinį greitį, tuo pačiu metu puikiai susitvarko su triukšmu nuotraukose, taip sukurdamas anksčiau nematytą kokybę šešėliuose, prasto apšvietimo sąlygose ir visur, kur aukštas ISO lengvai sugadintų kadrą. 

 k-1 nuotraukos

Stabilu

Pixel Shift Resolution sistema ir nauja Motion Correction technologija automatiškai aptinka ir kompensuoja judančius objektus. Tuo tarpu Pentax K-1 SRII 5 ašių Shake Reduction vaizdo stabilizavimo sistema padeda K-1 pilno kadro jutikliui tiksliai dirbti su visais Pentax objektyvais. Naujas 33 taškų SAFOX 12 jutiklis su 25 kryžminiais automatinio fokusavimo taškais ir trimis F2.8 šviesos srauto jutikliais.  APS-C Crop režimas leidžia naudoti objektyvus skirtus ne pilno kadro jutikliui, taip sukurdamas fotoaparato lankstumą fotografui, ir leisdamas jam išvengti kiekvienos nuotraukos karpymo ateityje. Su integruotu GPS ir ASTROTRACER lengvai stebėkite ir fotografuokite dangaus kūnus. 

Matykite plačiau

Kryžminis LCD ekranelio pakėlimas siūlo neregėtus kampus fotografavima ir patogų žiūrėjimą kone kiekvienu kampu.. Lengvo fokusavimo optinis vaizdo ieškiklis su beveik 100 proc. regėjimo lauko padengimu. Naujai kurtas šiam pilno kadro dizainui, K-1 optinis vaizdo ieškiklis siūlo beveik visišką kadro padengimą su maždaug 0,7 didinimu. Natural Bright Matte III fokusavimo ekranėlis leidžia lengvą fokusavimą ir realaus laiko atsaką defokusuotoms vaizdo ieškiklio zonoms.

 k-1 ekranėlis

Video apžvalga

Nuorodos į apžvalgas

Nuorodų į apžvalgas kol kas nėra

Jūsų įvertinimas

Prekę vertinti galite spausdami ant žemiau pateiktų žvaigždučių.
Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Pažymėkite: *

* - pažymėti laukai būtini

Palikti pirkėjų komentarai (0)

Komentarų kol kas nėra. Būk pirmas!
Puslapis 0 iš 0(Rezultatų: 0)