• prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta

Canon 24-70mm F/2.8L EF USM II

Canon 24-70mm F/2.8L EF USM II
Duomenys gali keistis apie tai nepranešant.
Gamintojas(?) Canon
Bajoneto tipas EF
Tipas
Sensoriaus tipas FF / APS-C
Židinio nuotolis (wide) 24 mm
Židinio nuotolis (tele) 70 mm
Didžiausia diafragma 2.8 F
Mažiausia diafragma 22 F
Fokusavimas
Minimalus fokusavimo atstumas 38 cm
Stabilizavimo sistema Nėra
Stabilizavimas
Kadro dydis
Filtro skersmuo 82 mm
Skersmuo 88.5 mm
Blenda EW-88C
Papildoma informacija
  Garantinis laikotarpis 12 mėnesių
  Matmenys (Ilgis) 113 mm
  Spalva Juoda
  Svoris 805 g
Objektyvo tipas Standartiniai objektyvai
Prekės kodai

141309744vok 5175B005 496099978071 4960999780719

Duomenys gali keistis apie tai nepranešant.

Platus aprašymas

Canon EF 24-70mm f/2.8L II USM

Profesionalus vidutinio židinio nuotolio objektyvas

Pagal aukščiausius kokybės reikavimus sukurtas vidutinio židinio nuotolio objektyvas, kuris gali pasiūlyti pritrenkiančią vaizdo kokybę ir greitą stabilią F2.8 diafragmą visame priartinimo diapazone. L (reiškia Luxury) klasės objektyvai turi puikią reputaciją tarp profesionalų kaip visada puikiai veikiantys ir galintys fotografuoti beveik bet kokiomis lauko sąlygomis, puikus priedas prie pilno kadro Canon fotoaparato.

Fotografavimas esant mažam apšvietimui

EF 24-70mm f/2.8L II USM’s stabili F2.8  diafragma siūlo puikų vaizdą ir maksimalų aplinkoje esančios išviesos panaudojimą. Fiksuota diafragma taip pat suteikia galimybę reguluoti lauko gylį, o 9 plokštelių diafragma sukuria puikų fono išliejimą ir subjekto išškyrimą iš fono.

  

Naujos kartos optinis išdėstymas

Šis objektyvas turi tris asferinius optinius lęšius, kurių tikslas yra pateikti aukščiausios kokybės vaizdą kaip tokio židinio nuotolio objektyvuose. Ženklus chromatinių aberacijų sumažėjimas ir spalvų išsiliejimas sutaupys daug laiko vėliau apdirbant nuotraukas,o ryškumas visame kadre dažniausiai būna tik fiksuoto židinio nuotolio objektyvuose

Asferiniai lęšiai

Asferiniai lęšiai yra lenkti stikliniai optiniai elementai įtaisyti tarp lęšių, ir jų paskirtis yra grąžinti atgal lęšių iškraipytą vaizdą, kad jis būtų maksimaliai kokybiškas. Tokie elementai visada būna tik aukščiausios kokybės objekyvuose.

  

Tikslus ir kontroluojamas fokusavimas

Ultragarsinis automatinio fokusavimo varikliukas reiškia, kad galite fokusuoti tiksliai, gretai, beveik be garso. Taip pat objektyvas turi ir rankinį fokusavimą, kad valdytumėte viską kadrą patys.

L-klasės surinkimo kokybė

Luxury linija yra aukščiausios surinkimo ir medžiagų kokybės, todėl objektyvas tvirtas ir patikimas kasdieninėse situacijose. Apsaugotas nuo dulkių ir vandens purslų.O fluorinu dengti objektyvo komponentai yra lengvai prižiūrimi ir valomi. 

Kuo jis geresnis už pirmos kartos 24-70 F2.8L USM

Ryškesnės nuotraukos visame kadre - objektyvas  turi geresnes chromatinių aberacijų suvaldymo savybes už savo pirmtaką tiek su maksimalia, tiek su minimalia židinio nuotolio reikšme.

Atsparesnis aplinkai - kaip objektyvas, taip ir technologijos jo sandarumui padidinti ženkliai pagerėjo, tad taip pat smulkūs pataisymai  buvo atlikti ir čia.

Geresnis fono išliejimas - devynių lapelių diafragma užtikrina geresnį fono išliejimą, dar žinomą bokeh efektu. 

 

Video apžvalga

Profesionalų patarimai(1)

kuntakis 2014-08-25Teminė sritis: Veidrodiniai fotoaparataiProblemos tipas: Objektyvai

Sveiki. Planuoju pirkti lynze ir niekaip negaliu issirinkti 24-70 f/2.8 ar 24-105 f/4.0 (canon) naudociau kaip universale.

Gintautas Drakšas atsakė:

2014-08-26 10:05:39

Sveiki. Jei užsiiminėsite komercija, patarčiau - Canon EF 24-70mm f/2.8L II USM, šis turi galimybę leisti naudoti atvirą diafragmą iki F2.8. Šis neturi didesnių artinimo galimybių, tačiau perkantys šį objektyvą dažniausiai turi, ar bent planuoja turėti 70-200,, F2.8 objektyvą, nes Pro reikmės reikalauja turėti kažką tokio, kas leistų fotografuoti iš toliau, tai praverčia renginiuose, varžybose, vestuvių fotografijoje. Jei reikia kažkiek universalesnio ir sau, pakaks Canon EF 24-105mm f/4L IS USM, šis taip pat teikia labai gerą vaizdo kokybę nuotraukoms, plius yra perpus pigesnis, turi daugiau galimybių naudoti artinimą, nereikia labai išlaidauti perkant objektyvą, nors ir nėra iš pigiausių (visgi L klasė). Visi šie objektyvai neturės itin plataus matymo kampo, tad tai turėkite omenyje. 

Puslapis 1 iš 1
  1. 1

Pažymėkite: *

* - pažymėti laukai būtini

Palikti pirkėjų komentarai (0)

Komentarų kol kas nėra. Būk pirmas!
Puslapis 0 iš 0(Rezultatų: 0)