• prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta

Dėklai, kuprinės ir diržai

Foto krepšiai

(Rezultatų: 12)
Puslapis 1 iš 1(Rezultatų: 12)
  1. 1
Dėkliukas - pagrindinė bet kokio kompaktinio fotoaparato apsauga. Jį galima tiesiog naudoti, arba laikyti didesniame krepšyje. Pagindiniai veiksniai renkantis dėkliuką yra jo išvaizda ir tinkamas dydis. Išsirinkus patinkantį dėkliuko stilių, rekomenduojame jums išbandyti bent 3 dydžius iš eilės. Įsiminkite, kad dėkliuko dydžiai gali skirtis labai nežymiai ir lygiai kaip batai, būti mažoki arba per laisvi.
Dėklas - kompaktiškiausias, didesnio fotoaparato apsaugos sprendimas. Jame patalpintas fotoaparatas, visada bus su jumis ir greitai pasiekiamas. Pagrindinis dėklo tikslas - neapsunkinant jūsų nereikalingu viršsvoriu apsaugoti jūsų fotoįrangą. Renkantis dėklą fotoaparatui su keičiama optika, turite nuspręsti kokį komplektą dažniausiai naudosite ir išsirinkti mažiausią krepšį, kuriame jis tilps.
Krepšys per petį geriausiai tinka tiems, kurie nori būti mobilūs ir mėgautis greita prieiga prie kameros, neša ne daug įrangos, bet tuo pačiu nori, kad krepšys talpintų viską, ko prireiks dienos bėgyje. Renkantis krepšį pirma patikrinkite jo vidų ir įsitikinkite, ar jis tinka jūsų kasdienėms reikmėms. Įsitikinkite, kad visa jūsų įranga bei daiktai lengvai surandami ir greitai pasiekiami.
Paraištė - puikus sprendimas mėgstantiems spontanišką fotografavimą. Nešdami įrangą ant nugaros, krepšį vienu rankos mostu galite persverti į priekį ir pasiekus greitos prieigos skyrių iškart fotografuoti. Besirenkant paraištę rekomenduojame, susikurti minimaliausią, jūsų poreikius atitinkantį įrangos komplektą. Atsiminkite, kad paraištė nėra kuprinė ir jei jūsų komplektas bus per sunkus jums, negalėsite tinkamai išnaudoti jos funkcionalumo.
Kuprinė idealiai tinka ilgai kelionei, kai reikia naudoti daug įrangos. Maksimaliai subalansuotą, didelį įrangos svorį patogiai nešate ant nugaros. Renkantis kuprinę labai svarbu patikrinti petnešas ir svorio paskirstymą. Rekomenduojame pakrovus į kuprinę visą savo turimą įrangą išbandyti ją. Įsitikinti, kad viskas telpa, kiek visa tai sveria ir ar patogiai jaučiatės.
Lagaminas - ideali priemonė saugiai gabenti, transportuoti į fotosesijos vietą didelį įrangos kiekį arba brangią jums fotoaparatūrą. Renkantis lagaminą svarbu suderinti bendrą gabenamos įrangos tūrį ir lagamino matmenis. Jei keliaujate traukiniu ar lėktuvu, patartina rinktis lagaminą su ratukais.
 
VANGUARD - aukščiausios kokybės foto ir video krepšiai! VANGUARD sukūrė pilną kolekciją kuprinių ir įvairių patogių krepšių, skirtų saugiai ir patogiai nešiotis foto ir video techniką. ZIIN serija - tai saugūs ir patogūs pečių krepšiai, kuprinės su vienu dirželiu ir kuprinės su dviem dirželiais. THE HERALDER serija - įvairaus stiliaus ir paskirties krepšiai ir kuprinės. The Heralder serija daugiau orientuota į profesionalų poreikius. Talpūs ir dideli krepšiai bei kuprinės turi itin precizišką vidaus išplanavimą, leidžiantį sutalpinti DSLR techniką nenuėmus objektyvo bei kitos įrangos. Su VANGUARD darbas kelyje bus itin patogus! Kiekvienas ras sau tinkamiausią krepšį ar kuprinę VANGUARD asortimente!

National Geographic (NG)- šis prekinis ženklas gerai žinomas tarp keliautojų bei gamtos mylėtojų. National Geographic (NG) produktai - tai trikojai mėgėjams bei profesionalams, tai klasikinio dizaino, bet šiuolaikiškos ergonomikos krepšiai ir dėklai. Kiekvienas įsigijęs National Geographic (NG) produktą liks patenkintas jo kokybe bei ilgaamžiškumu.