• Продукт не выбран
  • Продукт не выбран
  • Продукт не выбран

Alpha 15 штатив

« НазадПоказывает 515 продукта из 521 Продукты в спискеДалее »
Alpha 15 штатив

 

 

Cullmann Alpha 15 Mini tripod

 

  1. Stable ball head for quick camera adjustment
  2. Telescopic legs for easy mounting
  3. Non-slip rubber feet
  4. Perfect travelpod

 

 

 

В продаже:
Есть
Код:
55326tricul
9.99 5.99
Возможно изменение данных без предварительного предупреждения.
Производитель Cullmann
Максимальный вес оборудования 0.5 кг
Максимальная высота 18 см
Минимальная высота 11 см
Normalus aukštis 12 cm
Sekcijų skaičius 3
Материал Aluminium
Вес 0.087 кг
Вес 0.5 гр
Коды продуктa

55326tricul 50033 400713450033 4007134500334

Возможно изменение данных без предварительного предупреждения.

Bидео просмотр

Нет видео

Соединения к просмотрениям

Нет ссылки нa oбзор еще

Советы профессионалов(2)

justas002 2009-03-17Тематическая область: Другие принадлежностиТип проблемы: Apie viską

Sveiki, Nusprendziau isigyti fotoaparata Panasonic FZ28. Svarstau kokius priedus isigyti, todel buciau dekingas jei patartumete atsirinkti gausybeje variantu... ATMINTIES KORTELE: 1. Ar fotoaparate bus kokia nors kortele? 2. Jei taip, tai ko gero standartiniai variantai ne visuomet buna geriausi..? Koki gamintoja ir su kokiais parametrais (rasymo, skaitymo greitis, klase) subjektyviai patartumete FZ28 aparatui? (4-8 GB). 3. Koki tipa tureciau rinktis siam aparatui (SD, SDHC)? 4. Tarkim Kingston dvigubai brangesnis nei Apacer analogas - ar verta butu leisti papildomus pinigus siam priedui? 5. Ar renkantis didesnes talpos kortele jos realus irasymo/skaitymo greitus bus vienodas lyginant su analogisku parametru, bet mazesnes talpos kortele? KREPSYS: 1. Man labai patiko KATA krepsys. Koks modelis tiktu FZ28? O gal patartumete kita varianta nei KATA? I krepsi noreciau sudeti visus standartinius (snapelis nuo saules, pakrovejas ir t.t) aparato priedus ir viena papildoma baterija. OBJEKTYVAS: 1. Ar ymanoma FZ28 pakeisti objektyva? Zinau, kad Panasonicas turi originalu tele objektyva (x1.7 atrodo), bet as turiu ne Panasonico objektyvus? Pvz. placiakampi ar kitos firmos teleobjektyva. 2. Ar yra galimybe skaitmeniniams aparatams kaip FZ28 pritaikyti tokius objektyvus su individualiu ziedu (adapteriu) pagalba? Kiek zinau tas aparatas turi sriegi adapteriui/filtrui. Tureciau tokia galimybe uzsakyti individualu naujam objektyvui, tik klausimas koks rezultatas butu..? FILTRAS: 1. Visu pirma filtro noreciau del to, kad nesibraizytu objektyvas. Klausimas koki verta butu rinktis? Kainos labai skirtingos... Ar verta tokio aparato (FZ28) filtrui skirti didesni biudzeta? 2. Ar filtras negadina nuotraukos kokybes fotografuojant patalpoje? (pvz UV filtras). Paprastai filtras paliekamas ant aparato, ar naudojamas tik tam tikromis aplinkybemis? 3. Ar butu pastebimas skirtumas naudojant UV filtra sauleta diena lauke? STOVAS Noreciau kompaktiskesnio trikojo. Koki patartumete FZ28 aparatui? Is anksto dekoju uz atsakymus :-)

Gintautas Drakšas ответил:

2009-03-17 00:00:00

Sveiki, komplekte atminties laikmenos nėra, rekomenduočiau Apacer 4 GB SDHC kortelę (sparti, Class 6, iki 300 kartų), kuri gana sėkmingai yra nuskaitoma įvairiuose kortelių skaitytuvuose, tame tarpe ir nešiojamo kompiuterio. Greitis (kortelės) ne taip aktualus, visos šiuo metu užtikrina pakankamai didelį nuskaitymo/įrašymo greitį, šiuo metu aktualiau yra suderinamumas su kompiuteriais, nes laikmenos patobulėjo, ir ne visas jas nori pažinti kompiuteris, kartais tenka fotoaparatą tiesiogiai jungti kabeliu prie kompiuterio.

FZ28 - tinka SDHC kortelės, SD senesnio tipo, ne tokios sparčios. Kingston - kokybiškas gamintojas, bet mano senasis kompiuteris nenori jos pažinti, o atnaujinimai ir tvarkyklių paieškos užima laiko, tad pasirinkau patogesnį variantą - Apacer, kurią kompiuteris ir kortelių skaitytuvas mielai pripažino. Kortelės spartą dažniausiai nusako ant jos pažymėta klasė - Class 6, Class 4, Class 2. Sparčiausia - Class 6. Krepšys: Kata vieni geriausių, tinka Kata DP-433 ir didesni, nors didesnis ir nebūtinas.

Objektyvas: FZ28 nekeičiamas. Tinka filtrai, UV ir CPL, UV paryškina dangų ir tarnauja apsaugai, CPL - atspindžių nuo paviršių mažinimui (DMW-LPL46E). Kiekvienas filtras kiek mažina šviesos laidumą, tad lauke jo buvimo nepajausite, o patalpose - nenaudotinas, efekto jokio, o laidumas šviesai - mažesnis. Filtras UV - DMW-LMC46E.

Stovas: gana kompaktiškas Velbon VTP-815, Cullmann Alpha 1500. Šie stovai taip pat lengvi, o stabilumui pasiekti vertėtų pasidairyti į kiek didesniam svoriui pritaikytus stovus.

angelle 2009-02-25Тематическая область: Другие принадлежностиТип проблемы: Apie viską

Neseniai pas jus pirkau Panasonic Lumix DMC FZ28. Šiuo metu norėčiau įsigyti šiam fotoaparatui poliarizacinį filtrą, tačiau prie šio fotoaparato priedų jo nėra. Lumix saite radau jog FZ28 tinka DMW-LPL46 (PL filter). Suprantu, jog tai yra tai, ko ieškau.Ar tai tikrai poliarizacinis filtras? Ar pas jus jo užsakyti neįmanoma? Kitas mane dominantis priedas yra Alpha trikojis 1500. Bet rašote, jog jo irgi lyg nera galimybes užsisakyti? kaip man įsigyti mane dominančius priedus? Ačiū

Gintautas Drakšas ответил:

2009-02-26 00:00:00 Laba diena, DMW-LPL46 yra poliarizuojantis filtras. Filtras pritaikytas fotoaparatams FZ28 ir LX3. Nuoroda: http://www.fotofabrikas.lt/items/Panasonic/Filtrai/84a7f7.2-DMW-LPL46E.html. Stovas Alpha 1500 yra, galite užsisakyti. Nuoroda: http://www.fotofabrikas.lt/items/Cullmann/Stovai/118995.2-Alpha-1500-trikojis.html.
Страница 1 из 1
  1. 1

Security check: *

* - обязательные поля

Комментарии пользователей (0)

Комментариев пока что нет. Будь первым!
Страница 0 из 0(Результатов: 0)